Despre noi
Călătorii despre noi
Ultimele 140 opinii primite:
|
Iasi - Focsani ieri
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 2 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 4 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 5 zile în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 6 zile în urmă
|
Foarte mulțumită! |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu săptămâna trecută
|
Calatoria a fost placuta,masina curata si confortabila,soferul profesionist ,plecarea si sosirea au fost la timp.Recomand cu incredere serviciile acestei companii. |
|
||||||||
|
Iasi - Sibiu săptămâna trecută
|
Mulțumesc, Cristian Trans! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu săptămâna trecută
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 3 săptămâni în urmă
|
Mulțumesc frumos! Excelentă calatoria! |
|
||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 3 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 3 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 3 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 3 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu luna trecută
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi luna trecută
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu luna trecută
|
Mulțumesc! |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi luna trecută
|
Văzând că plouă torențial șoferul putea să ne lase în fața gării unde este și stația de autobuz pentru aeroport. |
|
||||||||
|
Iasi - Sibiu luna trecută
|
Recomand, o cursă Iasi-Sibiu desfășurată în condiții foarte bune, șoferul foarte respectuos și un mediu plăcut ! |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani luna trecută
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu luna trecută
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi luna trecută
|
Recomand! |
|
||||||||
|
Iasi - Sibiu luna trecută
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi luna trecută
|
O alegere foarte bună. Recomand cu încredere |
|
||||||||
|
Iasi - Sibiu luna trecută
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi luna trecută
|
Va multumesc pt competenta . |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi luna trecută
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu luna trecută
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu luna trecută
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu luna trecută
|
Am fost foarte mulțumită de Domnul șofer. Este un om respectuos și omenos. Sa aveți grijă de dumnealui:))) eu am vrut sa merg cu această cursă pentru că știam că este el de tură și încă 2-3 persoane din microbuz din ce am înțeles. Este foarte atent la drum. . Mașina curată, am ajuns la timp in Sibiu . Și domnul cu care am vorbit la telefon este foarte respectuos și răbdător. Recomand! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu luna trecută
|
Șoferul foarte atent la detalii! Un om superb! Călătoria a fost foarte plăcută din toate punctele de vedere! Recomand tuturor! |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani luna trecută
|
A avut întârziere 45 minute, dar pot sa înțeleg ca nu a depins de șofer, traficul joaca rolul decisiv aici. In rest, totul ok! Mai ales prețul. Felicitari! |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 2 luni în urmă
|
Mulțumesc, Cristian Trans! |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 2 luni în urmă
|
Mulțumesc! |
|
||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 2 luni în urmă
|
Microbus curat si confortabil, a fost o surpriza placuta. Soferul foarte amabil si atent. |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 2 luni în urmă
|
Sofer super profesionist, de o amabilitate rar întâlnită, o blândețe aparte...merită toate aprecierile ...felicitari |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 3 luni în urmă
|
totul la superlativ si personal foarte amabil!!!! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 3 luni în urmă
|
Recomand cu toată încrederea, ambiant plăcut călduros condiții foarte bune curățenie, șoferii foarte respectuoși și cu bun simt. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 3 luni în urmă
|
Șofer profesionist și prietenos, amabil. Mulțumesc. |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 3 luni în urmă
|
Super ok! |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 3 luni în urmă
|
Nea șofer oprește la toți alcoliștii de pe drum pentru 5 lei, de la podu iloaie pana la targul frumos a reusit un timp record de 40 de minute!!! Unii oameni mai lucreaza in alte orase si trebuie sa ajunga la timp, nu respecta programul de sosire!!! Intarzie cate 20 30 de minute mai tot timpul doar pentru ca opreste mereu la toti amaratii de pe drum pentru 5 lei. Mai si pute in autobuz a avicola din cauza asta! Respectati va clientii si programul! Atata timp cat am platit un bilet online am tot dreptul sa ma asez pe un loc din autobuz nu pe locul de copilot, doar pentru ca ia el toti borâții. |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 3 luni în urmă
|
-100 stele din partea mea experiența ce-a mai neplăcută din viața mea după ce am cumpărat biletul online nu au trecut in aeroport să mă ia , ei susțin că au trecut dar nu pentru că eu i-am așteptat 50 minute in aeroport in frig și nu au venit, părerea mea că aveau locurile deja ocupate toate de nu au mai trecut in aeroport din Bacău, au zis că îmi fac rimborso Dar nici măcar nu au citit mesajul. Nu recomand la nimeni cel puțin nu cumpărați înainte bilete online. |
|
||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 3 luni în urmă
|
Excelent! Mulțumesc! |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 3 luni în urmă
|
Soferul m-a lasat la 15 minute de Aeroportul din Bacau desi biletul specifica oprire la Aeroport.Pe deasupra a fost si total nepoliticos atunci cand i-am acordat cateva intrebari punctuale in legatura cu cursa.Foarte neprofesionist soferul. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 3 luni în urmă
|
Șofer foarte amabil și profi. |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 3 luni în urmă
|
Foarte bine! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 3 luni în urmă
|
Fb! Mulțumesc! |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 3 luni în urmă
|
Punctual, respect și în siguranță. |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 3 luni în urmă
|
Cursa nu a venit, am fost în statie de la ora 19:20, știind că microbuzul ajunge uneori mai devreme, dar de data asta nu a venit. La 19:40 am sunat la numărul firmei,unde nu mi s-a răspuns. Am fost nevoită să iau bilet la alt microbuz pentru o oră mai târziu. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 4 luni în urmă
|
Recomand cu drag. Soferul forte atent. Am avut nevoie de o informatie si foarte disponibili la raspunsuri . |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 4 luni în urmă
|
Pai nu prea am călătorit...cu ei.....Avionul a avut întârziere, nu a putut ateriza,si l-am ratat...Am pierdut rezervarea!! |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 4 luni în urmă
|
in această călătorie totul a decurs bine conform planului. Multumesc și sper la asemenea servicii pentru următoarele călătorii. |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 4 luni în urmă
|
Jale! Eu așteptăm microbuzul de Bacau-Adjud la peronul 18 ptr că acolo e trecut pe tabela iar microbuzul a plecat de la peronul 15.Fiin microbuze staționate și la per 16,17 nu l-am văzut când a plecat.Astazi 30 Ian 2026.ora de plecare13'30 din Bacău.Am plătit biletul degeaba! |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 5 luni în urmă
|
Șoferul si dispecerul au fost foarte amabili și respectuoși. Am avut parte de comunicare eficientă și condiții de călătorie plăcute, la un preț foarte bun. |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 6 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 6 luni în urmă
|
Am calatorit de vreo 4 ori pana acum cu aceasta firma de transport. Soferii sunt extrem de amabili, omenosi, conduc cu prudenta. Pretul platit este mai mult decat ieftin! Voi mai calatori pe viitor cu ei si categoric recomand aceasta firma. Va multumesc! |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 7 luni în urmă
|
Am plecat cu 20 de minute mai tarziu. Soferul de treaba, dar vorbea prea mult la telefon, se uita pe YouTube si numara banii in timp ce era la volan. Am calatorit cu stres. |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 7 luni în urmă
|
Sofer disponibil, cursa linistita si ieftina. |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 7 luni în urmă
|
Nu m-a sunat să mă anunțe că nu se mai face cursa. |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 8 luni în urmă
|
Calatorie excelenta. Soferul a oprit unde l-am rugat. Companie A+++ |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 8 luni în urmă
|
Excelente conditii |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 8 luni în urmă
|
Ireprosabil |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 8 luni în urmă
|
Servicii excelente, felicitări Cristian Trans. |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 9 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 9 luni în urmă
|
Foarte placuta calatoria. O sa mai revin, cu siguranta. |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 9 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 9 luni în urmă
|
Un șofer excepțional, un stil de condus magnific si confort maxim. Vă mulțumesc. |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 9 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 9 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 10 luni în urmă
|
Am calatorit de la Strunga la Codlea. Soferul a fost amabil si prietenos. Calatoria a fost placuta, aer conditionat si punctual. |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 10 luni în urmă
|
Călătoria a fost foarte confortabilă și fără niciun fel de problemă |
|
||||||||
|
Focsani - Iasi cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 10 luni în urmă
|
Am avut noroc A fost mai liber Dar foarte bine a condus |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 10 luni în urmă
|
Un personal foarte calificat ,foarte politicosi si experimentat .Condiții foarte bune ,și foarte curat.Recomandam cu încredere .Mulțumim ,și va dorim drumuri bune și mult succes! |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Sibiu cu 10 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 10 luni în urmă
|
Totul foarte ok, sofer amabil. |
|
||||||||
|
RETUR Iasi - Sibiu cu 10 luni în urmă
|
Recomand Cristian Trans. |
|
||||||||
|
Iasi - Focsani cu 11 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi - Focsani cu 11 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Focsani - Iasi cu 11 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
anul trecut
|
Nu a circulat autobuzul!! Aștept rambursarea sumei plătite. |
|
||||||||
|
anul trecut
|
|
|||||||||
|
anul trecut
|
Autobuzul era la 8 21 dar nu s-a prezentat Am sunat în repetate rânduri însă nu a răspuns nimeni, totul ca la 40 de minute de la ora stabilită să mă sune șoferul spunându-mi ca de fapt autobuzul era la 7 21 fără ca eu să fiu anunțat, doresc să primesc banii înapoi. |
|
||||||||
|
cu 2 ani în urmă
|
|



